Opel Combo
1.3 CDTi L1H1 Sport 95PK | Marge | Trekhaak | Airco | Cruise Control | Parkeersensoren | Lichtmetalen Velgen |
Direct kopen, basisprijs: € 5.445,-
Direct kopen, basisprijs
€ 5.445,-
LEASEPRIJS: € 89,74 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 1.089,- |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Opel Combo |
|---|---|
| Uitvoering: | 1.3 CDTi L1H1 Sport 95PK | Marge | Trekhaak | Airco | Cruise Control | Parkeersensoren | Lichtmetalen Velgen | |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Euro 6 |
| Bouwjaar: | 28 juni 2017 |
| Carrosserie: | Bestelauto |
| BTW / Marge: | Marge |
| Kilometerstand: | 150.470 km |
| Aantal zitplaatsen: | 2 |
| Aantal deuren: | 4 |
| Brandstof: | Diesel |
| Transmissie: | Handgeschakeld, 5 versnellingen |
| Kleur: | wit |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 89,74 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 5.445,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | V-357-HB |
| Motorinhoud: | 1.248 cc |
| Vermogen: | 70 kw / 96 pk |
| Laadvermogen: | 775 kg |
| Gewicht: | 1.265 kg |
| Wielbasis: | 275 cm |
| Breedte: | 183 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 2.040 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 500 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 1.000 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Exterieur
- 15" lichtmetalen velgen
- zijschuifdeur rechts
- Bumpers vóór en achter in carrosseriekleur
- Centrale deurvergrendeling metafstandsbediening
- Elektrisch bedienbare en verwarmde buitenspiegels
- Mistlampen voor
- trekhaak
- Infotainment
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- boordcomputer
- Radio CD20 MP3 speler
- Interieur & Comfort
- Airconditioning
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar, met armsteun en lendensteun
- Cruise Control
- lendesteunen (verstelbaar)
- voorstoelen verwarmd
- armsteun voor
- betonplex in laadruimte
- elektrische ramen voor
- Lederen stuurwiel en pookknop
- stuur verstelbaar
- stuurwiel multifunctioneel
- tussenschot volledig
- Veiligheid
- Parkeersensoren achter
- Airbag bestuurder en passagier
- alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- bestuurdersairbag
- Elektronisch Stabiliteits Programma